Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Wczasowego Helios w Jastrzębiej Górze.

POŁOŻENIE

Jastrzębia Góra to miejscowość wypoczynkowa oraz najdalej na północ położone miejsce w Polsce. Jest to także uznany od lat dwudziestych XX w. kurort uzdrowiskowy, usytuowany na wysokim, malowniczym klifie, otoczony przez Nadmorski Park Krajobrazowy. To dzięki swojemu położeniu Jastrzębia Góra posiada wyjątkowo korzystny mikroklimat. Te niezwykłe walory widokowe, czysta morska woda, piaszczyste plaże, orzeźwiające powietrze nasycone jodem oraz bogata fauna i flora skłaniają do poznawania okolicy podczas pieszych i rowerowych wycieczek. Nasz Ośrodek znajduje się około 400 m od plaży oraz 100m od ścisłego centrum Jastrzębiej Góry.

Budynki na terenie ośrodka zlokalizowane są na niewielkim zboczu pochylonym w kierunku południowo – wschodnim, przez co w dzień są doskonale nasłonecznione. Za ogrodzeniem ośrodka znajduje się piękny jar jałowcowy, który doskonale sprawdza się jako miejsce do aktywnego wypoczynku i celów rekreacyjnych.

POKOJE

O.W. Helios oferuje Państwu pokoje w pięciu dwukondygnacyjnych murowanych pawilonach mieszkalnych. W oddzielnym budynku głównym znajduje się: recepcja, jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala do tenisa stołowego.

  • pokoje 2-osobowe wyposażone w tapczan oraz dwuosobową wersalkę
  • studio 3,5-osobowe typu studio (dwa pokoje z przedpokojem wyposażone w 2 lub 3 tapczany oraz dwuosobową wersalkę)

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i są wyposażone w czajnik bezprzewodowy, radio oraz sprzęt plażowy (leżaki, parawan)

ATRAKCJE

Ośrodek Helios posiada boiska sportowe, w tym boisko do koszykówki i siatkówki plażowej i plac zabaw.


GALERIA